Leven vol liefde: een Avalon-verhaal

Voorkant
HarperCollins Holland, 5 jul. 2016
Een hartveroverend boek over liefde en vriendschap. Voor de fans van Marian Keyes en Jill Mansell. Als privéverpleegster zorgt Claire Turner voor mensen in de laatste fase van hun leven. Het is haar roeping, en het tijdelijke karakter van het werk komt haar perfect uit. Ze is namelijk al jaren op de vlucht voor haar verleden. Haar patiënt George Bellamy zoekt het verleden juist op. Hij wil nog één keer terug naar Avalon, waar hij de zomers van zijn jeugd doorbracht. Ross Bellamy weigert te accepteren dat zijn grootvader zich heeft verzoend met zijn naderende einde en is vastbesloten hem over te halen zich verder te laten behandelen. Als hij in Avalon aankomt, blijkt zijn opa echter al een verpleegkundige te hebben ingehuurd. Al voelt hij zich onmiddellijk aangetrokken tot de mooie, mysterieuze Claire, hij vertrouwt haar voor geen cent. Wie zegt dat ze niet uit is op het familiefortuin? Wat hij niet weet, is dat George zo zijn eigen plannetjes heeft met Ross en Claire. Terwijl de tijd hem dreigt in te halen, hoopt de oude man hun duidelijk te maken dat het in het leven maar om één ding draait: de liefde!

Wat mensen zeggen - Een review schrijven

We hebben geen reviews gevonden op de gebruikelijke plaatsen.

Bibliografische gegevens